Statenleden bezoeken Flever: Samen vooruitkijken naar Flevoland in 2035

08 juni 2026 Nieuwsberichten

Hoe ziet Flevoland eruit in 2035? En welke keuzes moeten we vandaag maken om ervoor te zorgen dat inwoners ook in de toekomst prettig kunnen wonen, werken en meedoen?

Over die vragen gingen Statenleden van Provinciale Staten van Flevoland op 6 mei in gesprek met Flever tijdens een werkbezoek aan onze organisatie.

Aan de hand van een toekomstscenario namen we de Statenleden mee naar 2035. Een Flevoland dat groeit, vergrijst en voor grote maatschappelijke opgaven staat op het gebied van wonen, zorg, welzijn, arbeidsmarkt en leefbaarheid. Samen verkenden we welke ontwikkelingen nu al zichtbaar zijn en welke keuzes vandaag nodig zijn om ook in de toekomst een vitaal Flevoland te behouden.

Tijdens het bezoek maakten de Statenleden kennis met de manier waarop Flever inzichten, netwerken en maatschappelijke opgaven met elkaar verbindt. Ook kregen zij een inkijkje in verschillende initiatieven en programma’s waarin Flever actief is, waaronder de Expositie Toekomstbanen.

Wij kijken terug op een waardevol werkbezoek en bedanken de Statenleden voor hun betrokkenheid, vragen en open gesprek over de toekomst van Flevoland.

Meer nieuws